پرتال جامع رشته معماری

  منوی کاربر
میهمان گرامی خوش آمدید
 ورود
 درج آگهی رایگان
سبد خرید
پرداخت  
مجتمع اموزشی کیش مهر

توضیحات آگهی

 مجتمع آموزشی کیش مهر در سال 1380 در جهت تامین نیازجامعه گرافیک به آموزش و به روز رسانی اطلاعات نرم افزاری وآشنا کردن دانشجویان این رشته با مسائل و مشکلات ریز بازار از جمله محاسبه قیمت و مسائل حرفه ای کار با نرم افزارهای تخصصی گرافیک شروع به فعالیت نمود.

در طول سالهای فعالیت با احساس نیازهای جدید در این حوزه و حوزه های مرتبط این مجتمع اقدام به برگزاری دوره های جدید نمود و به عنوان اولین و تنها مرکز آموزش های تخصصی گرافیک رایانه ای و چاپ خود را معرفی نمود و از سال 85 دپارتمان معماری خود را فعال نمود . این مجتمع تمام تلاش و سعی خود را جهت استفاده از اساتید حرفه ای و مجرب بکار بسته و از همین رو با کلیه اساتید، این مجتمع پس از گذرانیدن دوره آزمایشی ادامه همکاری می دهد. سیاست ما استفاده از اساتید مجرب با تحصیلات آکادمیک در رابطه و سابقه کار مفید می باشد و کلیه دوره ها برای برآورده کردن نیاز هنرجویان طراحی و برنامه ریزی شده است.


خط مشي كيفيت

گواهينامه ايزومجتمع آموزشی کیش مهر با هدف اجرای بهینه دوره های آموزشی به فعالیت می پردازد که در همین راستا به منظور افزایش رضایت کلیه هنرجویان ضمن تمرکز بر خواسته های همکاران ، اهداف ذیل را دنبال می کند:

 • ارتقای سطح کیفیت آموزشی و افزایش رضایت هنرجویان
 • ارتقای مداوم امکانات و تسهیلات ( سخت افزار - نرم افزار - فضای پویای آموزشی )
 • بهبود وضعیت سیستم مدیریت کیفیت
 • افزایش سطح شناخت جامعه از فعالیت های مجتمع 

همچنین مدیریت مجتمع با تامین همه منابع لازم بطور مستمر بر حسن اجرا و اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت نظارت داشته و در جلسات بازنگری مدیریت نسبت به بازنگری خط مشی کیفیت اقدام می نماید.

لذا از کلیه همکاران انتظار دارد تلاش لازم و کافی را به منظور تامین کیفیت مطلوب و مورد نظر هنرجویان به عمل آورند ، تا با هماهنگی جمعی هدف های مورد نظر تحقق یابد.

يادآوري مي شود كه اين مجتمع با جدیت و پیگیری کلیه پرسنل در جهت دستیابی به خط مشي كيفيت آموزشگاه موفق به كسب  گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2000 زير نظر TUV Nord آلمان شده است.

مشخصات آگهی
تاریخ درج 1393/08/08
تعداد بازدید 5157

مشخصات تماس آگهی دهنده
نام کاربر مجتمع آموزشی کیش مهر
تلفن تماس 42836 - 021 سایر خطوط: 88972926 - 88901458 - 88901
موبایل شماره پیام کوتاه: 300042836
ایمیل واحد ثبت نام: register @ kishmehr . org روابط عمومی: info @ kishmehr . org
وب سایت http://www.kishmehr.org
نشانی تهران، خيابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، جنب بانک پارسیان، پلاك 1585، ساختمان کیش مهر

آموزش گرافیک آموزش معماری داخلی آموزش معماری آموزش عمران آموزش فیلم و عکس آموزش نرم افزارهای گرافیک آموزش نرم افزارهای معماری دکوراسیون تهران تهران تهران

  پیشنهاد ویژه
  فروشگاه معماری هفت

  اگهی های مرتبط

  کانال های معماری تلگرام

  1394/11/08
  معماری هفت
  www.memari7.com
  انجام پروژه های تری دی مکس و رندر v-ray

  1394/07/28
  معماری هفت
  www.memari7.com


  وب سایت معماری هفت

  1393/08/27
  گروه معماری هفت
  کرج - بلوار رست


  محصولات پرفروش